cropped-logo-1.png

Hakkımızda

DSCF0481
Biz Kimiz?

Medikal Teknolojiler Kulübü (MEDİTEK), farklı disiplinlerden öğrencileri (yazılım, genetik, makine, elektronik, biyoloji, kimya, tıp vs.) bir araya getirerek öğrencilerin bu alanlardaki ilgi ve becerilerini artırmayı aynı zamanda da medikal teknolojiler alanındaki eksiklikleri gidermeyi amaçlamış bir kuruluştur.


Misyonumuz

MEDİTEK olarak misyonumuz; başta mühendislik, teknoloji ve temel bilimler alanlarında öğrenim gören öğrencileri sağlık başlığı altında toplayarak kendi disiplinleri doğrultusunda medikal alanda donanım sahibi bireyler haline getirmek ve yeni teknolojik ürünler ortaya koyarak bu alanda Türkiye’yi temsil etmektir.Vizyonumuz

MEDİTEK olarak vizyonumuz; farklı disiplinlerden öğrencileri (yazılım, genetik, makine, elektronik, biyoloji, kimya, tıp, vb.) bir araya getirip sağlık alanına yönlendirerek medikal teknoloji alanındaki eksiklikleri gidermektir.


Bize katılın!

İhtiyacınız mı var? Biz buradayız! Bizim kulüpte aktif bir rol almak istiyor musunuz? Hemen iletişime geçin!

İletişim

Neler Yapıyoruz?

users_251994

Zirvelerimiz

Sağlıktan teknolojiye, yapay zekadan dijitale birbirinden ilgi çekici ve merak uyandıran temalar başlığında gerçekleştirdiğimiz zirvelerimiz mevcuttur. Zirvelerimiz; geniş bir fuaye alanıyla, Türkiye'nin önde gelen firmaları ve alanında uzman konuşmacıların katılımıyla düzenlenmektedir.

Dergimiz

Sağlık ve mühendislik alanlarına ilgi duyan öğrencilerimiz tarafından hazırlanan; medikal teknolojiler üzerine güncel haberleri, alanında uzman kişilerle gerçeklştirdiğimiz röportajlarımızı, hastalıklarla ilgili çeşitli bilgileri ve çok daha fazlasını barındıran Fibula adlı dergimiz mevcuttur. Birlikte bilimsel yazılar yazdığımız; tıbbi terimler, hastalıklar, cihazlar hakkında bilgi edinme fırsatı yakaladığımız dergimiz , düzenli aralıklarla yayınlanmaktadır.

Podcast

Sağlık alanındaki en güncel haberleri, gelişmeleri ve teknolojileri; dinamik ekibimizin ve değerli konuklarımızın sohbetleriyle sizlere ulaştırıyoruz. Hızla değişen teknolojiyi yakaladığımız bu podcastlerimizde her bölüm yenilenen içeriklerimiz ile medikal teknolojilerin kalbinin sesini dinleyebilirsiniz.

Workshop

Medikal teknolojiler, yazılım ve daha birçok çeşitli konu başlıkları altında öğrencilerin katıldığı sertifika sağlanılan uzun/kısa dönem eğitimler ve interaktif workshop etkinlikleriyle katılımcıların kendini geliştirmesine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Teknik Geziler

Çeşitli teknoparklara, AR-GE merkezlerine ve öncü firmalara geziler düzenleyip ilgili uzmanlarla bir araya getirerek sektörü daha yakından tanıma fırsatı sağlıyoruz. Bu sayede öğrencilerin rehberlik süreçlerine katkıda bulunmayı, gözlem yeteneklerini geliştirmeyi ve iş dünyasında deneyim elde etmelerini amaçlıyoruz. Kısacası eğlenirken öğreniyoruz.

Blog

Araştırmayı ve bilgilerini aktarmayı seven ekip üyelerimizin hem bilimsel hem de yalın bir anlatımla haftalık olarak hazırladığı MedBlog'ta; canlıların dünyası, hastalıklar ve farkındalıkları, sağlık alanındaki güncel çalışmalar ve teknolojiler hakkında topladığımız bilgileri meraklılarıyla buluşturuyoruz.

1+
Eğitim
1+
Etkinlikler
1+
Sponsor

Görüşler

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. 

testimonial1
Jack Ryana Sales Manager

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. 

testimonial2
Jane Wilde Project Manager

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. 

testimonial3
Matilda Brown Software Engineer